STRONA GŁÓWNA KONTAKT Z FIRMĄ NORMAL - JAK DOJECHAĆ, MAIL, TELEFON
O FIRMIE NORMAL OFERTA FIRMY NORMAL OPIS USŁUG, KTÓRE ŚWIADCZY FIRMA NORMAL ZDJĘCIA SAMOCHODÓW I NIE TYLKO KONTAKT Z FIRMĄ NORMAL - JAK DOJECHAĆ, MAIL, TELEFON
AUTOCHŁODNIE
 

Nasi partnerzy

Wykaz firm, z którymi nawiązaliśmy owocną współpracę
i które możemy polecić...

WIĘCEJ


 

CHŁODNIE:

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z 19.12.2002 roku (Dz. U. 2003/21/179), wszelkie środki transportu służące do przewozu żywności muszą spełniać odpowiednie warunki:

  • dobry stan techniczny, konstrukcja umożliwiające łatwe utrzymanie czystości i porządku
  • łatwo psujące się produkty muszą być przewożone wyłącznie środkami transportu zapewniającymi odpowiednią temperaturę.

Starając się spełnić te wymagania - importujemy specjalistyczne samochody typu chłodnie. Są to samochody o masie całkowitej do 3,5 t, z agregatami chłodniczymi zasilanymi z dwóch niezależnych źródeł - w czasie jazdy - napędza je silnik auta, na postoju - zasilane są elektrycznie. Ładowność takiego samochodu waha się od 560 do 1200 kg - zależnie od modelu. Kupując u nas, otrzymujecie państwo pełnowartościową chłodnię, sprawną i gotową do jazdy.

Na powyższe pojazdy proponujemy Państwu atrakcyjne kredyty dla firm - o maksymalnie uproszczonej procedurze.

W związku z tym, iż nasza oferta ulega częstym zmianom, bardzo chętnie odpowiemy na Państwa pytania na miejscu, w siedzibie firmy.

Podkreślamy, iż dbając o wizerunek firmy, dobro klientów a także o legalność posiadanych przez nas pojazdów - gwarantujemy, iż nasze samochody pochodzą z legalnych źródeł oraz są wolne od wszelkich wad technicznych oraz prawnych.

 

 
(C) 2009 Normal S. C. Wszelkie prawa zastrzeżone